PLOTERY SERWIS CZĘŚCI TUSZE

PLOTERY24.PL

Pogotowie ploterowe, serwis maszyn. W prowadzonej przez wiele lat drukarni zdobyliśmy wiedzę, doświadczenie i międzynarodowe kontakty w zakresie serwisu maszyn drukarskich, głównie ploterów wielkoformatowych. Jesteśmy do dyspozycji - na terenie całej Polski.

Aktualna oferta serwisowa na www.plotery24.pl

maszyny-poligraficzne.pl

Sprzedajemy sprawne używane plotery wielkoformatowe ecosolvent / mildsolvent / solvent / wodne / pigmentowe i inne urządzenia poligraficzne. Sprowadzamy bezpośrednio od producentów (znacznie taniej!) części do ploterów (zamienniki i oryginały) takich marek jak Mutoh, Mimaki, Roland, Epson, HP, Canon, Artemis oraz ich chińskich odpowiedników. Mamy w ofercie akcesoria i tusze do ploterów.

Aktualna oferta ploterów i części na www.maszyny-poligraficzne.pl

Dr-INK.pl

Wyłączny przedstawiciel na Polskę marki Dr-INK - tusze / atramenty wodne, pigmentowe i ecosolvent, akcesoria do ploterów, systemy stałego zasilania tuszem CISS.

Sprawdź ofertę na www.dr-ink.pl

PloterSkup.pl

Chcesz sprzedać ploter? Kupimy każdy... kwestia ceny... Gotówka na miejscu, transport. Możliwość wymiany niesprawnego plotera na sprawny po odbudowie. Zgłoś swój ploter do sprzedania na stronie.

Skorzystaj z formularza na www.ploterskup.pl

Do 6.01.2019 (nd.) NIECZYNNE - zapraszamy od poniedziałku 7.01.2019.