O NAS

Historia

Założycielem firmy EWIZJA jest Karol Sadurski, który działa w branży reklamowej od roku 1999. Na początku pracował jako tzw. freelancer (wolny strzelec) realizując zamówienia bezpośrednie od firm i osób prywatnych oraz na zlecenie innych agencji reklamowych (zamówienia od instytucji publicznych) od początku podpisując realizacje logo EWIZJA. Po kilku latach doświadczenia rozpoczęła działalność firma EWIZJA Karol Sadurski. Do chwili obecnej prowadzimy działania z zakresu webmasteringu i SEO na rzecz wybranych klientów pod marką EWIZJA, chociaż podstawowe źródło dochodów jest obecnie inne niż kilkanaście lat temu.

W roku 2008 uruchomiliśmy (jedną z pierwszych w Polsce) drukarnię internetową EW24.PL DRUKARNIA REKLAMY. Jako pierwsi w regionie zaoferaliśmy wydruki wielkoformatowe, cyfrowe, offsetowe oraz na płytach CD i DVD w tak krótkich terminach przy tak niskich cenach - większość od ręki w Lublinie lub wysyłka na cały kraj w 24h! W związku z intensywnym rozwojem drukarni od roku 2009 stale wzbogacamy park maszynowy oraz zaplecze lokalowe.

Na bazie doświadczeń zebranych przez lata prowadzenia drukarni w roku 2014 rozpoczęliśmy świadczenie usług serwisowych ploterów wielkoformatowych na rzecz innych drukarni. Zaczęliśmy od sklepu internetowego Maszyny-Poligraficzne.pl (części, akcesoria, atramenty, używane drukarki wielkoformatowe po serwisie). W roku 2015 zaoferowaliśmy usługę skupu z transportem używanych i zepsutych ploterów w całym kraju PloterSkup.pl, a całość tych działań firmujemy od roku 2016 marką Plotery24.pl - Maszyny Serwis Wsparcie pomagając firmom w ich problemach z ploterami.

Na przełomie 2016 / 2017 rozpoczęliśmy zmianę czołowej marki naszej drukarni internetowej z EW24.PL na 24DRUK.PL.

EWIZJA nie zapomina o wspieraniu inicjatyw typu non-profit:

  • W 2008 r. Karol Sadurski został wybrany na funkcję prezesa zarządu Stowarzyszenia "Centrum Kreatywności" w Lublinie (m.in. Festiwal Filmowy "Złote Mrówkojady").
  • W roku 2010 r. działalność rozpoczął EW24.PL RACING TEAM, a pod jego szyldem startował motocyklista Artur Stec (Suzuki GSX-R 600).
  • W roku 2011 dołączyła załoga Jusiak/Antoniak startująca Corsą GSI w Mistrzostwach Strefy Wschodniej KJS odnosząc w tym cyklu serię zwycięstw i ostatecznie plasując się na I miejscu w klasie i II w klasyfikacji generalnej!
  • W sezonie 2012 i 2013 z logo EW24.PL jeździła nowa rajdówka - Honda Civic 200 KM.
  • W roku 2014 wspieraliśmy wyprawę 10 osób dwoma VW BUSAMI do Maroka pod nazwą BUSTORPEDA oraz drużynę piłkarską KS Sokół Konopnica.
  • Rok 2015 to kontynuacja wsparcia dla Sokoła Konopnica i Niebieskiej Bustorpedy (Bałkany 2015), a także nawiązanie współpracy sponsorskiej z drużyną żużlową KMŻ MOTOR LUBLIN.
  • 2016: wspieraliśmy m.in. AZS UMCS LUBLIN.

Zaplecze techniczne

Posiadamy profesjonalny, nowoczesny sprzęt renomowanych firm m.in. Mutoh, Konica Minolta, Epson, HP, Canon, Heidelberg - aktualny park maszynowy.
Wiemy, że oprócz sprzętu i umiejętności niezbędne jest profesjonalne oprogramowanie dlatego też w naszej firmie korzystamy z licencjonowanych programów takich firm jak: Microsoft, Adobe, Corel, Onyx oraz autorskich aplikacji do obsługi zleceń osobistych i internetowych, kolejkowania produkcji, obsługi stanów magazynowych czy kwestii finansowych i kadrowych.Doświadczenie - 19 lat w branży!

Na rynku reklamowym i drukarskim funkcjonujemy od 1999 roku. Swoje zlecenia powierzyło nam wiele tysięcy klientów od małych firm, poprzez średnie przedsiębiorstwa, wielkie spółki, organizacje, organy państwowe, uniwersytety... Zachęcamy do współpracy!

KARIERA W EWIZJI

Praktyki

Realizujemy nieodpłatne praktyki w drukarni 24DRUK.PL w Lublinie w wymiarze 21 dni po 6h (10-16) lub do uzgodnienia.
Kogo poszukujemy?
- Pań i Panów w wieku 18-30 lat, komunikatywnych, z zapałem do pracy w branży reklamowej i poligraficznej.
Co oferujemy?
- Zapoznanie z pracą agencji reklamowej oraz różnymi technikami druku (wielkoformatowy, cyfrowy, offsetowy).
- Zaświadczenie o odbyciu praktyk (na studia, do wpisania do CV)
- Wyróżniające się osoby mogą otrzymać propozycję stałej pracy
Zainteresowana/y? CV wyślij na adres vip@24druk.pl

Oferty Pracy

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko, ale zawsze możesz nam podesłać swoje CV na adres vip@24druk.pl - być może skorzystamy w przyszłości.

POLECAMY FIRMY

Polecamy poniższe firmy jako sprawdzone i solidne - kontaktując się z nimi wspomnij proszę, że masz namiar ze strony firmy EWIZJA - dzięki!.

BIURO RACHUNKOWE M. TATARA

obsługa księgowa, kadry, ZUS, doradztwo, wnioski o dotacje
ul. Bursaki 15, Lublin, tel. 515 000 513

Auto Serwis Lublin Piotr Pawelec

mechanika samochodowa, obsługa bieżąca, diagnostyka
ul. Bursaki 15, Lublin, tel. 508 14 22 97

Fryzjerstwo Męskie CLASSIC

tylko mistrzowie zawodu
Al. Racławickie 27, Lublin
tel. 81 533 13 37

Maszyny-Poligraficzne.pl

używane plotery wielkoformatowe, części, tusze, akcesoria
ul. Juranda 7, Lublin
tel. 504 502 300

Krakowska Kwiaciarka

pracownia florystyczna, dowóz
Kraków, Królowej Jadwigi 89
tel. 517 250 517

Plotery24.pl

serwis ploterów drukujących z dojazdem cały kraj
Lublin, Juranda 7, tel. 504 502 300

MagazynyLublin.pl

tanie powierzchnie magazynowe do wynajęcia
Lublin, Zadębie i Lipniak, tel. 502 503 100


Do 6.01.2019 (nd.) NIECZYNNE - zapraszamy od poniedziałku 7.01.2019.