STUDIO GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

OFERTA:

  • Wizja graficzna projektu - wedle wytycznych lub wg naszej koncepcji - od prostej wizytówki czy banera przez logo aż po rozbudowany wielostronnicowy katalog.
  • Przygotowanie do naświetleń i druku lub publikacji w internecie, prezentacjach multimedialnych, programach, filmach...
  • Systemy Identyfikacji Wizualnej firmy lub produktu (od logo poprzez wzory druków barwach firmowych, po system oklejania pojazdów czy oznakowania budynków).


NASZE ATUTY:

  • Wykonaliśmy wiele tysięcy projektów. Są wśród nich m.in. plakaty, reklamy prasowe, broszury, ulotki, katalogi, teczki, kalendarze, naklejki, banery, nadruki na płyty CD/DVD, grafika do internetu, filmy i inne materiały i gadżety reklamowe.
  • Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz najlepszego licencjonowanego oprogramowania graficznego, na którym pracują kreatywni fachowcy o wieloletnim doświadczeniu.
  • Zrealizowane przez nas projekty graficzne spotkały się z uznaniem takich marek, firm i instytucji jak np. Roto Okna Dachowe, AVIVA, Plus, Coca-Cola, Wydawnictwo Agora (Cztery Kąty), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Perła Browary Lubelskie, Polska Akademia Nauk, Nałęczowianka, Warszawska Akademia Medyczna i setek innych zadowolnych zleceniodawców z kraju i zagranicy.
grafika komputerowa

Indywidualny projekt graficzny - warianty

MIKRO

Opracowanie bardzo prostego projektu graficznego (wizytówka, ulotka jednostronna, projekt nadruku na płycie CD/DVD, napisu na baner itp.) według wytycznych Zamawiającego. Zamawiający przesyła materiały takie jak logo, treść, wytyczne co do szaty graficznej i kolorystyki, zdjęcia. W wersji MIKRO nie są przewidziane poprawki graficzne poza edycją tekstu (np. literówka, nr telefonu)

36 zł brutto

MIDI

Opracowanie projektu graficznego (wizytówka, plakat, ulotka, projekt nadruku na płycie CD/DVD itp.) według wytycznych Zamawiającego. Zamawiający przesyła materiały takie jak logo, treść, wytyczne co do szaty graficznej i kolorystyki, zdjęcia. W wersji MINI w cenie wliczona jest 1 nieskomplikowana poprawka.

60 zł brutto

FULL

Obejmuje opracowanie dowolnego projektu graficznego (wizytówka, plakat, ulotka, nadruk i okładka płyt CD/DVD, digipack itp.) według wytycznych Zamawiającego. Zamawiający przesyła logotypy, treść, zdjęcia i wytyczne co do kolorystyki. Możliwe jest także wykorzystanie zdjęć z banków zdjęć (photo stocków) na indywidualnych warunkach. W wersji FULL w cenie wliczonych jest do 5 poprawek układu graficznego (w tym definitywna zmiana grafiki).

179 zł brutto

LOGOTYP

Opracowanie 3 koncepcji projektu graficznego logotypu firmowego. Wybrana koncepcja zostaje rozwinięta i dopracowana. Klient otrzymuje logo w 4 wariantach kolorystycznych (kolor na jasne tło / kolor na ciemne tło / czarno-białe na jasne tło / czarno-białe na ciemne tło) we wszystkich formatach produkcyjnych do dowolnego skalowania (.CDR, .EPS, .AI, .PDF) oraz w plikach poglądowych (.JPG 100%, .PNG bez tła). W cenie wliczonych jest do 10 poprawek od momentu wybrania 1 z 3 wariantów.

299 zł brutto

Bardziej złożone prace graficzne wyceniane indywidualnie - jeśli nie masz pewności co do wariantu - prześlij zapytanie mailem!

24.12.2018 (pon.) - 4.01.2019 (pt.) - NIECZYNNE - prosimy o uwzględnienie wolnych dni przy składaniu zamówień!